LushDream

LushDream markasının tek amacı var: İnsanların uyku kalitesinde devrim yapmak. Sonsuza dek.

Bize göre uyku, hayattaki en önemli şeylerden biri ancak uykunun önemi genellikle göz ardı ediliyor. Çoğu insan daha kaliteli bir uykunun püf noktalarını bilmiyor. Oysa basit önelemlerle hiç olmadığı kadar dinlendirici bir uyku kalitesi elde etmek mümkün.

Araştırmalar, hayatımızın yaklaşık üçte birinin uykuda geçtiğini gösteriyor. Hayatımızda bu kadar ciddi ve merkezi bir rol oynayan uykuya hak ettiği değeri vermemiz gerekiyor.

Uyku ile ilgili ürünler alanında faaliyet gösteren LushDreaam olarak, uyku eylemini optimum hale getirecek ürünler konusunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. İnsanların uykuya gereken öneme vermesi için bilgi, eğitim ve ilham vermeyi kendimize görev biliyoruz.

Bu yüzden de insanlara gündelik hayatlarında yardımcı olacak yüksek kaliteli ürünler geliştirip piyasaya sürüyoruz. Bunun yanında, uyku hakkında eğitici ve bilgilendirici faaliyetleri de elimizden geldiğince sürdürüyoruz.

Mutluluğun, rahat uyuduğunuz bir gece kadar yakın olduğuna inancımız tam. Bu yüzden de tüm müşterilerimizin bu mutluluğa kavuşmasını kendimize misyon edindik. Eğer bunu başaramazsak, paranızı iade ediyoruz.

Sağlıklı uykunun; stres, anksiyete ve depresyon gibi sorunları hafifleteceğinin bilinci içerisinde, insanların ruh sağlığı ve genel sağlık durumlarını da desteklemek istiyoruz.

Misyonumuz, insanların uyku alışkanlıklarını kökünden değiştirmek. Bunun için de mümkün olduğunca çok insana ürünlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bu yolculukta bize katılmanız için sizi davet ediyoruz

En içten dileklerimizle.