Hizmet Şartları

Genel Bakış

Bu web sitesi SuperCommerce Group Inc. tarafından işletilmektedir. Site genelinde kullanılan “biz”, “bizim” ve “-miz, -mız” terimleri SuperCommerce Group Inc.’yi ifade etmektedir. SuperCommerce Group Inc., işbu site üzerinde bulunan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere işbu siteyi kullanıcı olarak size, tüm şartlar, koşullar, politikalar ve tebliğleri kabul etmeniz şartıyla sunmaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir ürün satın alarak “Hizmet”imizi kullanır ve işbu belgede ve/veya bir köprü bağlantısında yer alan ek şartlar ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşulların (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”) bağlayıcı olduğunu kabul edersiniz. İşbu Hizmet Şartları, siteyi gezen, satıcı olan, müşteri olan, esnaf olan ve/veya içeriklere katkıda bulunanlar da dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Lütfen web sitemize erişim sağlamadan veya kullanmadan önce işbu Hizmet Şartlarını dikkatle okuyunuz. Sitenin herhangi bir kısmına erişim sağlayarak veya kullanarak işbu Hizmet Şartlarının bağlayıcı olduğunu kabul edersiniz. İşbu sözleşmenin tüm şartlar ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi hizmetini kullanamazsınız. İşbu Hizmet Şartlarının bir teklif olduğu düşünülür, kabulü açıkça işbu Hizmet Şartları ile sınırlandırılmıştır.

Mevcut mağazaya eklenen herhangi yeni özellik veya araçlar da işbu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada okuyabilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yaparak işbu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yenileme hakkımızı saklı tutarız. Bu sayfayı düzenli olarak değişiklikler için kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdur. Herhangi değişikliğin yapılmasını takiben web sitesini kullanmaya veya erişim sağlamaya devam etmeniz o değişiklikleri kabulünüzü teşkil eder.

Sitemiz Shopify Inc. tarafından barındırılmaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizi size satma imkanını tanıyan online e-ticaret platformunu bize sağlamaktadırlar.

Online Mağaza Şartları

İşbu Hizmet Şartlarını kabul ederek yaşadığınız ülke veya eyalette en az reşit olma yaşında olduğunuzu ya da yaşadığınız ülke veya eyalette reşit olma yaşında olduğunuzu ve bakımınıza muhtaç reşit olmayan kişilerin işbu siteyi kullanmalarına izin verdiğinizi beyan edersiniz.

Ürünlerimizi herhangi yasa dışı veya izinsiz amaçlarla kullanamazsınız veya Hizmeti bulunduğunuz yetki alanı içerisinde kullanarak herhangi kanunu (telif hakkı kanunları da dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere) çiğneyemezsiniz.

Herhangi solucan veya virüs veya bozucu tabiata sahip herhangi kod iletmemelisiniz.

Şartların herhangi birisinin ihlal edilmesi size verilen Hizmetlerin derhal durdurulması ile sonuçlanacaktır.

Genel Koşullar

Herhangi nedenle ve herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız.

Bilgilerinizin (kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere) şifrelenmeden iletilebileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletim ve (b) ağlar veya cihazlara bağlantı için mevcut teknik gerekliliklere uyum için bu içeriklerde değişiklikler yapılmasını kapsayabileceğini bilirsiniz. Ağ üzerinden iletim sırasında kredi kartı bilgileri her zaman şifrelenmektedir.

Hizmetin herhangi bir parçasını, Hizmetin kullanımını veya Hizmete erişimi veya web sitesi üzerinde bulunan hizmetin sağlanmasında kullanılan herhangi iletişimi tarafımızca verilmiş açık yazılı izin olmaksızın yeniden üretmeyeceğiniz, taklit etmeyeceğiniz, kopyalamayacağınız, satmayacağınız veya işletmeyeceğinizi kabul edersiniz.

İşbu sözleşmede yer alan başlıklar yalnızca kolaylık olması için sağlanmıştır ve işbu Şartları sınırlamayacak veya etkilemeyecektir.

Bilginin Doğruluğu, Tamlığı ve Güncelliği

İşbu sitede erişime açılmış olan bilgilerin doğru, tam veya güncel olmamasından biz sorumlu tutulamayız. Bu sitede yer alan içerikler yalnızca genel bilgilendirme amaçlı olarak sunulmuştur ve birincil, daha doğru, daha tam veya daha güncel bilgi kaynaklarına başvurulmaksızın güvenilmemeli ve verilen kararların tek dayanağı olarak kullanılmamalıdır. İşbu site üzerinde yer alan bilgilere güvenme riski size aittir.

İşbu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler doğası gereği güncel değildir ve yalnızca referans amaçlı olarak paylaşılır. İşbu sitenin içeriklerini herhangi bir tarihte değiştirme hakkını saklı tutarız, ancak sitemizde bulunan hiçbir bilgiyi güncelleme mecburiyeti taşımayız. Sitemizde yapılan değişiklikleri kontrol etme sorumluluğunun size ait olduğunu kabul edersiniz.

Hizmet ve Fiyatlarda Yapılan Değişiklikler

Ürünlerimizin fiyatları bildirim yapılmaksızın değişikliğe tabidir.

Herhangi bir tarihte bildirim yapılmaksızın Hizmeti (ya da herhangi bir parçası veya içeriğini) değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız.

Herhangi değişiklik, fiyat değişikliği, Hizmetin askıya alınması veya sonlandırılması için siz ya da herhangi üçüncü tarafa karşı sorumlu tutulamayız.

Ürünler veya Hizmetler

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi üzerinden online sunuluyor olabilir. Bu ürünler veya hizmetlerin adetleri sınırlı olabilir ve İade Politikamız uyarınca iade veya değişime tabi olabilirler.

Mağazamızda yer alan ürünlerimizin renkleri ve resimlerinin mümkün olduğunca gerçeği yansıtması için elimizden geleni yaptık. Bilgisayar ekranınızın herhangi rengi doğru görüntülediğinin garantisini veremeyiz.

Ürünler veya Hizmetlerimizin herhangi kişilere, coğrafi bölgelere veya yönetimlere satışını sınırlama hakkını saklı tutarız ama bu gibi bir sınırlama ile yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi ürün veya hizmetlerin adedini sınırlama hakkını saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatları bildirim yapılmaksızın tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değişikliğe tabidir. Herhangi ürünün üretimini durdurma hakkını saklı tutarız. İşbu sitede yer alan herhangi ürün veya hizmet, bunların yasaklanmış olduğu yerde yok hükmünde olacaktır.

Herhangi ürün, hizmet, bilgi veya tarafınızca satın alınmış veya edinilmiş olan diğer malzemelerin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağının veya Hizmet hatalarının düzeltileceğinin garantisini vermemekteyiz.

Fatura ve Hesap Bilgilerinin Doğruluğu

Bize vermiş olduğunuz herhangi siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kişi başına, hane başına veya sipariş başına adetleri sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu sınırlamalara aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartından verilen ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresine sahip siparişler dahil olabilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya siparişi iptal etmemiz halinde sizi siparişi verirken girmiş olduğunuz e-posta ve/veya fatura adresiniz/telefon numaranızdan bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak perakendeciler, aracılar veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlayabilir veya yasaklayabiliriz.

Mağazamızda yapmış olduğunuz tüm satın almalar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri vermeyi kabul edersiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz ve gerekmesi halinde sizinle iletişime geçebilmemiz için hesap ve e-posta adresi gibi diğer bilgilerinizi zamanında güncellemeyi kabul edersiniz.

Opsiyonel Araçlar

Sizin için üzerinde denetimimiz, kontrolümüz veya rolümüz olmayan üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu gibi araçlara erişimi “olduğu gibi” ve “mevcut haliyle” hiçbir garanti, beyan veya herhangi şart ve onaylama olmaksızın sunduğumuzu bilir ve kabul edersiniz. Opsiyonel üçüncü taraf araçları kullanımınıza ilişkin hiçbir yükümlülüğe sahip değiliz.

Site tarafından sunulan opsiyonel araçların tarafınızca kullanımı tamamen takdirinize bağlıdır ve tüm riskler size aittir ve ilgili üçüncü taraf/taraflarca sağlanan araçların şartlarını bildiğiniz ve kabul ettiğinizden emin olmalısınız.

Ayrıca, gelecekte web sitemiz aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçlar ve kaynakların yayınlanması da dahil). Bu gibi özellikler ve/veya hizmetler de işbu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Hizmetimiz tarafından sunulan belirli içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü taraf içerikler içerebilir.

Bu sitede yer alan üçüncü taraf bağlantıları sizi bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçerikleri veya içeriklerin doğruluğunu incelemek veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf içerikleri veya web sitelerine veya üçüncü tarafların herhangi diğer içerikleri, ürünleri veya hizmetlerine kefil olmayız ve bunlar ile ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olamaz. Herhangi üçüncü taraf web sitesi aracılığıyla yapılmış ürün, hizmet, kaynak, içerik satın alımı veya kullanımı veya herhangi diğer işlemlerden kaynaklanabilecek herhangi hasar veya zarardan yükümlü tutulamayız. Lütfen herhangi işlem yapmadan önce üçüncü taraf politikaları ve uygulamalarını dikkatle okuyun ve bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlere ilişkin şikayetler, talepler veya sorular üçüncü tarafa yöneltilmelidir.

Kullanıcı Yorumları, Geribildirim ve Diğer Gönderiler

İnternet, e-posta, posta veya diğer yöntemi kullanarak talebimiz üzerine belirli gönderiler (örneğin yarışma girişleri) yapmanız veya talebimiz olmaksızın yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer içerikler (birlikte 'yorumlar') göndermeniz halinde herhangi bir tarihte ve sınırlama olmaksızın bize iletmiş olduğunuz herhangi yorumları düzenleyebileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, çevirebileceğimizi ve herhangi bir ortamda kullanabileceğimizi kabul edersiniz.

(1) Herhangi yorumları gizli tutma

(2) herhangi yorumlar için para ödeme veya

(3) herhangi yorumları yanıtlama mecburiyetimiz bulunmamaktadır.

Bunu yapmak gibi bir yükümlülüğümüz olmasa da tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, kırıcı, tehditkar, iftira içeren, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya sakıncalı olduğuna karar verdiğimiz veya herhangi tarafın fikri mülkiyet haklarını veya işbu Hizmet Şartlarını çiğneyen içerikleri denetleyebilir, düzenleyebilir veya silebiliriz.

Yaptığınız yorumların telif hakları, marka hakları, gizlilik, kişilik ve diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi üçüncü tarafların haklarına tecavüz etmeyeceğini kabul edersiniz. Yorumlarınızın iftira veya yasa dışı, küfürlü veya müstehcen içerikler içermeyeceğini veya Hizmet veya herhangi ilgili web sitesinin işleyişini etkileyebilecek herhangi bilgisayar virüsü veya diğer kötü niyetli yazılım içermeyeceğini de kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya bizi veya üçüncü tarafları herhangi yorumun kaynağı hakkında yanıltamazsınız. Girmiş olduğunuz her yorum ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Siz veya üçüncü taraflarca gönderilmiş herhangi yorumlar için hiçbir sorumluluğa sahip değiliz ve bunlar için hiçbir yükümlülük kabul etmeyiz.

Kişisel Bilgiler

Mağaza üzerinden kişisel bilgi gönderimleriniz Gizlilik Politikamıza tabidir.

Hatalar, Tutarsızlıklar ve Noksanlar

Zaman zaman sitemiz üzerinde veya Hizmette ürün tanımı, fiyatlar, promosyonlar, teklifler, ürün kargo ücretleri, kargo süreleri ve stok durumu ile ilgili olabilecek baskı hataları, tutarsızlıklar veya noksanlar içeren bilgiler olabilir. Hizmet veya herhangi ilgili web sitesindeki bilginin yanlış olması halinde herhangi hata, tutarsızlık veya noksanı düzeltme ve bilgiyi değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme (siparişinizi verdikten sonrası da dahil olmak üzere) hakkını saklı tutarız.

Fiyat bilgileri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere ve kanunların gerekli gördüğü haller dışında Hizmet veya herhangi ilgili web sitesindeki bilgiyi güncelleme, değiştirme veya açıklığa kavuşturma yükümlülüğünü taahhüt etmeyiz. Hizmette veya herhangi ilgili web sitesinde belirtilen hiçbir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmet veya ilgili web sitesinde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiği veya güncellendiği anlamına gelmeyecektir.

Yasaklı Kullanımlar

İşbu Hizmet Şartlarında yer alan diğer yasaklara ek olarak, site veya site içeriğini şu şekilde kullanmanız yasaktır:

(a) yasa dışı amaçla

(b) başkalarını yasa dışı faaliyetlere teşvik etmek veya katılmalarını sağlamak

(c) herhangi uluslararası, federal, yerel veya eyalet düzenlemeleri, yasaları, kanunları veya yerel yönetmelikleri ihlal etmek

(d) bizim veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek

(e) taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, iftira atmak, karalamak, kötülemek, korkutmak veya cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engelliliğe dayalı ayrımcılık yapmak

(f) yanlış veya yanıltıcı bilgi göndermek

(g) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer herhangi kötü amaçlı yazılımı yüklemek veya iletmek

(h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek

(i) spam, kimlik avı, pharm, pretext, örümcek, crawl veya scrape yapmak

(j) müstehcen veya ahlaksız amaçlarla veya

(k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak.

Yasaklı kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiği için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı feshetme hakkını saklı tutarız.

Garanti Feragatnamesi; Sorumluluğun Tahdidi

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti ve beyan etmeyiz veya buna teminat vermeyiz.

Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağının garantisini vermeyiz.

Zaman zaman sizi bilgilendirmeksizin hizmeti belirsiz süreyle kaldırabileceğimizi veya herhangi bir tarihte hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.

Hizmeti kullanma veya kullanamamaya ilişkin risklerin yalnızca size ait olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet ve size hizmet yoluyla verilmiş olan tüm ürünler ve hizmetler (tarafımızca açıkça belirtilmiş olması dışında), ima edilen tüm garantiler veya pazarlanabilirlik koşulları, pazarlanabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet hakkı ve ihlal etmeme de dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı hiçbir beyan, garanti veya herhangi şart olmaksızın 'olduğu gibi' ve 'mevcut haliyle' kullanımınıza sunulmaktadır.

Hiçbir koşul altında SuperCommerce Group Inc., yöneticilerimiz, sorumlularımız, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlar, acentelerimiz, taşeronlarımız, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, servis sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, herhangi bir hizmeti veya hizmeti kullanarak sağlanan herhangi bir ürünü kullanmanız veya herhangi bir içerik veya herhangi bir içerikle ilgili herhangi bir şekilde, herhangi bir içerikteki hatalar veya noksanlar da dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir ürünü kullanmanız veya hizmetin kullanımı veya hizmet yoluyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde sunulan herhangi bir içerik (veya ürün) kullanımı sonucunda meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya hasar da dahil olmak üzere ve bu olasılık belirtilmiş olsa dahi herhangi bir yaralanma, kayıp, talep veya doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, özel veya sonuç olarak meydana gelen, haksız fiil (ihmal dahil), kesin sorumluluk veya diğer meydana gelen kayıplar, kâr kaybı, kayıp tasarruflar, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya benzeri zararlar da dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü doğrudan ve dolaylı zarardan yükümlü tutulamaz. Bazı ülkeler veya yönetim bölgeleri dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediği için yükümlülüğümüz yasaların izin verdiği azami kapsamla sınırlandırılacaktır.

Tazminat

İşbu Hizmet Şartlarını veya referans olarak dahil edilmiş olan belgelerin ihlal etmeniz veya üçüncü taraf haklarını veya herhangi kanunu ihlal etmenizden kaynaklanan üçüncü taraflarca yapılmış olan makul avukatlık masrafları da dahil olmak üzere SuperCommerce Group Inc. ve bağlı olduğumuz kuruluş, yan kuruluşlarımız, satış ortaklarımız, ortaklarımız, sorumlularımız, müdürler, acenteler, yükleniciler, lisans verenler, servis sağlayıcılar, taşeronlar, tedarikçiler, stajyerler ve çalışanlarımızın zararlarını karşılamayı ve onları mağdur etmemeyi kabul edersiniz.

Bölünebilirlik

İşbu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, bu hüküm yine de yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde uygulanacaktır ve uygulanamaz kısmı işbu Hizmet Şartlarından ayrılmış sayılacaktır ve bu tür bir hüküm, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Fesih

Tarafların fesih tarihinden önce ortaya çıkan zorunlulukları ve yükümlülükleri, işbu sözleşmenin feshi sonrasında geçerli olmaya devam edecektir.

İşbu Hizmet Şartları sizin veya bizim tarafımızdan fesih edilene kadar geçerliliğini koruyacaktır. Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınız zaman işbu Hizmet Şartlarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, işbu Hizmet Şartlarının herhangi bir şartına veya hükmüne uymazsanız veya uymadığınızdan şüphelenirsek, işbu sözleşmeyi herhangi bir tarihte ve bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve fesih tarihi de dahil olmak üzere fesih tarihine kadar ödenmesi gereken tüm tutarlardan sorumluluğunuz devam eder ve/veya gereğince Hizmetlere (veya herhangi bir hizmet parçasına) erişiminizi reddedebiliriz.

Sözleşmenin Bütünü

İşbu Hizmet Şartlarından kaynaklanan herhangi bir hak veya hükmü uygulamamamız veya uygulatmamamız bu gibi hak veya hükümden feragat ettiğimiz anlamına gelmeyecektir.

İşbu Hizmet Şartları ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya faaliyet kuralları, sizinle aramızdaki anlaşmanın bütününü ve anlayışı oluşturur, Hizmeti kullanımınızı yönetir ve sözlü veya yazılı olmasına bakılmaksızın sizinle aramızdaki (Hizmet Şartlarının önceki sürümleri de dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere) önceki veya eşzamanlı sözleşmeleri, yazışmaları ve teklifleri geçersiz kılar.

İşbu Hizmet Şartlarının yorumlanmasında meydana gelen herhangi belirsizlik, hazırlayan taraf aleyhine yorumlanamaz.

Geçerli Kanun

İşbu Hizmet Şartları ve size Hizmetleri sunarken gerçekleştirdiğimiz herhangi ayrı sözleşmeler New Jersey kanunlarına tabi ve uygun olacaktır.

Hizmet Şartlarında Yapılan Değişiklikler

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada okuyabilirsiniz.

Web sitemizde tamamen kendi takdirimize bağlı olarak güncellemeler ve/veya değişiklikler yaparak işbu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yenileme hakkımızı saklı tutarız. Bu sayfayı düzenli olarak değişiklikler için kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdur. İşbu Hizmet Şartlarında herhangi değişiklik yapılmasını takiben web sitemizi kullanmaya veya erişim sağlamaya devam etmeniz, o değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İletişim Bilgileri

Hizmet Şartları hakkındaki sorularınız info@lushdreamtr.com adresine gönderilmelidir