Yanlış Yastığın Partnerinize Sarılmanızı Engellemsine İzin Vermeyin!

Yanlış Yastığın Partnerinize Sarılmanızı Engellemsine İzin Vermeyin!

LUSHDREAM Aşk Yastığını Alın!

Neredeyse Kasım ayındayız; bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. Aşk mevsimi çok yakınımızda.

Havanın soğuduğu ve insanların kışın özellikle de havada aşkın olduğu bu mevsimde onları sıcak tutan sarılacak arkadaşlar aradığı bir zamandır. LushDream Aşk Yastığımızla "sarılma/kelepçeleme sezonu" na girin!

LUSHDREAM Aşk Yastığını

Yastığınızın partnerinize sarılmanızı bozmasına izin vermeyin. Biz bu işte varız. Aşk Yastığı, benzersiz ergonomik tasarımı ile kolunuzun bir sarılma anının yarısında uyuşmasını önler.

Bu her zaman atmosferi bozuyor gibi görünüyor, değil mi?

Burada gerçekte olan şey, başınızın veya eşinizin başının ağırlığının, kolunuzu, bileğinizi veya elinizi sıkıştırarak kan akışını kesmesidir.

Pozisyonunuzu sürekli olarak ayarlamaya çalışmak pek romantik değil, değil mi?

Aşk Yastığımızın inanılmaz tasarımı sayesinde kolunuz uykuya dalmayacak ve sarılmanın ortasında uyuşmayacaktır. Artık uykuya dalarken veya eski moda bir “Netflix ve rahatlama” seansı yaparken partnerinize rahatça sarılabilirsiniz.

Bilim, sarılma sırasında yaşadığımız cilt temasının, "iyi hissetme" veya "aşk" hormonu olarak da bilinen Oksitosin salgıladığını gösteriyor.

Oksitosin nedir?

Oksitosin, hipotalamus tarafından üretilen ve yakındaki hipofiz bezi tarafından salgılanan bir hormondur. Uzmanlara ve ilişki terapistlerine göre sarılma, samimiyet için hayati önem taşır!

 

LUSHDREAM Aşk Yastığını

Araştırmalar, sarılmadan gelen bağlantı ve yakınlığın seksi daha iyi ve daha tatmin edici hale getirdiğini kanıtladı. Sarılma, cinsellik, cinsiyet veya cinsiyetten bağımsız olarak yakınlığı deneyimlemenin en kolay yollarından biridir.

Pek çok kişi için seks önemli olsa da, sarılma birçok yönden faydalıdır!

Tabii ki sarılma senin ve romantik partnerin arasında olmak zorunda değil. Biriyle kucaklaşmak veya sarılmak, siz ve uyuyan partneriniz için sağlıklı bir uyku ortamı yaratmada inanılmaz derecede faydalıdır. Oksitosinin güzel faydaları ile yatmadan önce kucaklaşmak kalp atış hızınızı yavaşlatabilir ve ağrıyı hafifletebilir!

Uykudan hemen önce "kaşık" pozisyonunda sadece 10 dakika geçirmek, uyku alışkanlıklarınız ve genel sağlığınız için oldukça etkilidir.

Aşk Yastığını bu kadar eşsiz kılan nedir?

Yastığın alt kısmındaki yenilikçi oyuk tasarım, sarılmanın kesintiye uğramasının ana nedeni olan uyku sırasında kollardaki uyuşmayı önler. Bu yastıkların yumuşak konturlu eğimi, boyun ve omuzları destekler, ayrıca uygun omurga hizalamasını teşvik ederek omurgadaki herhangi bir gerginliği veya sertliği azaltmaya yardımcı olabilir.

Aşk Yastığı, ılık iklimlerde daha yumuşak, soğuk iklimlerde daha sıkı hissedilir, vücut ısınıza uyum sağlayarak onu herkes için mükemmel hale getirmektedir!

Aşk Yastığı'nı denemek için başka bir nedene daha mı ihtiyacınız var? İpek yastık kılıfı, %100 ipek doğal pamuktan oluşuyor, bu nedenle hassas ciltler sorun olmaktan çıkıyor!

Kumaş, yastığı toz akarlarından, evcil hayvan tüylerinden ve daha fazlasından korur. Büyük bir sevgi ve özenle yapılan bu muhteşem yastıktan herkesin yararlanabileceğine inanıyoruz.

Bu yılbaşı sezonunda Aşk Yastığı'nı hediye etmeyi düşünebilirsiniz!

Herkes biraz sevgi kullanabilir.

LUSHDREAM Aşk Yastığını

Bloga dön