Uyku Bilimi: Lushdream™ Nasıl Yardımcı Olabilir

Uyku Bilimi: Lushdream™ Nasıl Yardımcı Olabilir

Selam Rüyacı, hadi ciddi bir şey hakkında konuşalım... ömrümüzün üçte birini uyuyarak geçirdiğimizi biliyor muydunuz? Günde 8 saatten ömür boyu toplamda 229.961 saatten (ortalama) bahsediyoruz. Bu BOL BOL uyku demek! Uyku gündelik zihin sağlığımız için son derece önemlidir. Yeterince dinlenemezsek vücudumuz tam anlamıyla çalışmayı bırakmaya başlar. Kötü uyku düzeni hafıza ve konsantrasyon problemleri, karamsarlık, zayıf bağışıklık, kilo alma, düşük cinsel istek ile sonuçlanır ve hatta kalp hastalığı ve diyabet riski meydana getirir. Özetlemek gerekirse, vücudunuz tıpkı oksijen, besin maddeleri ve suya ihtiyaç duyduğu gibi uykuya İHTİYAÇ DUYAR.

Yeterince dinlenmek uzun ve sağlıklı yaşamın bu kadar önemli bir bileşeni olduğuna göre neden bütün gece uyanık kalmak ve uykuyu es geçmekte bu kadar hızlı davranıyoruz? Siz de uyku düzeninizi korumak ve dengede tutmak için gereken saatte uyumadığını düşünüyorsanız veya uykunuzun olması gerektiği kadar derin olmadığını hissediyorsanız sorgulamanız gereken ilk şeylerden biri uyku ortamınızdır.

Sabah uyandığınızda kendinizi harika hissetmenizi sağlayacak derin, rahatlatıcı ve deliksiz bir uyku için bu en popüler üç ürüne bir göz atın:

1. Lushdream™ Akıllı Yastık


Gece boyunca derin bir uykuyu mümkün kılan yastığı üretebilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarına yıllarımızı verdik. Söz konusu kalitesiz uyku sorunu olduğunda, sağlıklı bir uyku duruşu en sık göz ardı edilen hususlardan biridir. Lushdream™ Akıllı Yastık ile sonunda huzursuz geceler, sinir bozucu baş ağrıları, vücut ağrıları ve tutulmalara güle güle diyebilirsiniz. Bu eşsiz yastığı tasarlarken verdiğimiz özen sayesinde boynunuz başınız ve boynunuz mükemmel pozisyonda desteklenerek hassas eklemler üzerindeki baskı ortadan kaldırılacak ve yıllardır uyuduğunuz en derin ve en rahatlatıcı uyku için omurganız hizalanacaktır.

2. Lushdream™ Diz Yastığı


Eziyetli siyatik, bel veya kalça ağrılarını dindirmek mi istiyorsunuz? Uykusuzluk çekmenizin başlıca nedenlerinden biri de siz dinlenirken vücudunuzun doğru pozisyonda olmaması olabilir. Lushdream™ Diz Yastığı, zaman içerisinde düzleşmeyi karşı koyan üstün ergonomik tasarımı ile omurga, bacaklar ve kalçaların hizalanmasına yardımcı olur! Bu eşsiz ve dayanıklı diz yastığı, bacaklarınız arasında rahat bir şekilde durarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu güçlü, gençleştirici ve canlandırıcı uykuyu verir.

3. Lushdream™ Aşk Yastığı


Bu devrim yaratan yastık tasarımı, uyurken birbirlerine sarılmayı seven çiftler için idealdir. Sevdiğiniz kişiye sarılarak yatmanın stresi azaltmaya, kan basıncını düşürmeye ve daha derin bir uykuya yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunu söyledikten sonra, bazen en iyi sarılma pozisyonlarının dahi zamanla rahatsız edici olduğunu da ekleyelim. Lushdream™ Aşk Yastığımız ile sonunda rahatsız edici uyuşmalar ve tuhaf boyun pozisyonları için çözüm bulmuş birisi olarak kendinizi suçlu hissetmeden ve ağrı olmadan sevdiğinize sarılabileceksiniz.

Özel olarak tasarlanmış bu üç yastık, hayatınız boyunca hatırladığınız en iyi uyku için ayrılmaz üçlüyü meydana getiriyor. Yıllardır hasretini duyduğunuz o derin ve rahatlatıcı uykuyu tatmak için şimdi siparişinizi verin. Uyku kalitenizi iyileştirmek için yatırım yapın ve hayatınızın tüm yönleriyle iyileşmesini seyredin.

Herhangi sorunuz olması halinde bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin! Sizden haber bekliyoruz.

Dinlendirici bir hafta geçirmeniz dileğiyle!
-Lushdream™ Ekibi

Bloga dön